У Новограді-Волинському з робочим візитом перебували фахівці з Міністерства охорони здоров’я України

21 Лютого 2017, 4:58

17 лютого 2017 року на лист-запрошення міського голови до міста Новограда-Волинського завітали фахівці з Міністерства охорони здоров’я України – головний позаштатний стоматолог МОЗ України, доктор медичних наук, професор Павленко Олексій Володимирович та проректор з наукової роботи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, головний дитячий стоматолог МОЗ України, доктор медичних наук, професор Савичук Наталія Олегівна. 

Першочергово столичні фахівці зустрілися з міським головою Віктором Весельським, а також секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступником міського голови Ларисою Шутовою, начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомиром Дутчаком, головним лікарем міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання Галиною Красічковою. В ході розмови Віктор Леонідович наголосив, що очікує професійної, фахової оцінки стану та якості надання стоматологічних послуг міськрайонним стоматологічним медичним об’єднанням та висновків щодо подальшого забезпечення доступними та якісними медичними послугами населення міста та району, а також доцільність створення міської стоматологічної поліклініки. 

В ході перевірки професор, д.м.н. Павленко О. В. та професор, д.м.н. Савичук Н. О. ознайомилися з роботою та колективом міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання, детально проаналізували штатний розпис, питому вагу надання допомоги міським і сільським жителям, оглянули наявне обладнання.

Під час підсумкової зустрічі з міським головою Весельським В.Л. професор, доктор медичних наук Савичук Н. О. зазначила, що вони позитивно вражені, наданням стоматологічної медичної допомоги, наявне обладнання знаходяться на гідному рівні. Та надали професійні висновки щодо надання стоматологічної медичної допомоги міським та сільським жителям. 

„Ми за оптимізацію мережі – це дасть можливість зберегти спокій людей, на них це ніяк не відобразиться, а питання забезпечення організаційної роботи відділень, в тому числі і оновлення та поповнення матеріально-технічної бази будуть вирішуватись“, – наголосила Наталія Олегівна та запропонувала оптимізувати мережу таким чином чітко виокремити відділення стоматологічне: для надання медичної допомоги жителям міста (№1), для надання медичної допомоги сільським жителям (№2), з відповідною кількістю штатних посад лікарів, зубних лікарів, медичних сестер та обслуговуючого персоналу та відповідним фінансуванням з міського й районного бюджетів та бюджетів новостворених Городницької та Чижівської об’єднаних територіальних громад .

Аналогічне зробити у штатному розписі зубопротезного відділення. Всі ці зміни внести у проект Статуту і подати на погодження міської та районної рад та обох ОТГ.

Під час зустрічі з першим заступником голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Наталією Даниленко були донесені дані висновки, які були нею схвалені та запевнені у підтримці даної пропозиції.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія