У Новограді-Волинському з робочим візитом перебував Міністр соціальної політики України Андрій Рева

27 Квітня 2017, 6:58

Мета візиту: впровадження загальноукраїнського соціального проекту «Прозорий офіс» у місті Новограді-Волинському. Такі міста, як Харків, Дніпро, Київ, Львів та Одеса стали першими найбільшими містами, які вирішили впровадити цей пілотний проект.

Програма візиту розпочалася з покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам антитерористичної операції, де присутні вшанували пам’ять загиблих військових у зоні АТО.

Після чого, Міністр відвідав Департамент праці та соціального захисту населення міської ради та ознайомився з його роботою: оглянув приміщення, поспілкувався з працівниками департаменту та громадянами, які в той час були на прийомі. Зокрема, цікавився тим, як у Новограді-Волинському здійснюється оформлення субсидій, соціальний захист учасників АТО, сімей героїв, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину, надання матеріальної допомоги та інше. А також розглянув ескізний проект «Прозорого офісу», який представили начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь та проектант Микола Шавловський. 

Андрій Рева зазначив: «У роботі «Прозорого офісу» максимально застосовуються можливості сучасних інформаційних технологій – електронна система управління чергою, формування єдиних баз звернень, використання можливостей дистанційного доступу до інформації тощо. Проте унікальність цього проекту полягає не тільки в технічних, але й в організаційних рішеннях, адже «Прозорий офіс» покликаний створити максимально сприятливі умови для швидкого вирішення проблем громадян, спростити процедури отримання необхідних документів, унеможливити будь-які корупційні дії з боку посадових осіб».

Також Рева Андрій Олексійович ознайомився з роботою Новоград-Волинського об’єднаного управління пенсійного фонду України на вулицях Ушакова,4/5 та Пушкіна,5. Оглянув земельну ділянку на вулиці Чернишевського, 2а напроти Будинку Рад, яка у проектах планується під будівництво ЦНАПу, а також нежитлову будівлю на вулиці Шевченка,20. У результаті чого був погоджений варіант щодо проведення реконструкції нежитлової будівлі, передбачивши проведення будівельних робіт для влаштування центру надання соціальних послуг „Прозорий офіс“, де надаватимуться послуги працівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (68 видів послуг) та Новоград-Волинським об’єднаним управлінням пенсійного фонду України в Житомирській області (15 видів послуг). Міністр соціальної політики України наголосив, що першочергово міська рада має розробити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію будівлі на вул.Шевченка, 20 зі збільшенням розмірів під центр надання соціальних послуг „Прозорий офіс“, на підставі експертного висновку даної кошторисної документації будуть внесені зміни до державного бюджету щодо виділення коштів на загальноукраїнський проект «Прозорий офіс» включивши туди Новоград-Волинський. Також Андрій Олексійович зазначив, що у даному проекті залучатимуться й кошти Світового банку для закупівлі необхідного обладнання. Також Рева А.О. порадив зробити „зелену“ будівлю, тобто енергоефективну – врахувавши всі сучасні технології, щоб Новоград показав приклад усій Україні. 

За результатами візиту Міністра соціальної політики України Реви А.О. у сесійній залі Будинку рад відбулася прес-конференція.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія