У пологовому відділенні відкрито кабінет психоемоційного розвантаження для вагітних та породіль

26 Листопада 2021, 17:35

26 листопада у пологовому відділенні КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» відкрито кабінет психоемоційного розвантаження для вагітних та породіль. Комфортний, просторий кабінет, наближений до домашніх умов, облаштований новими м’якими меблями, м’ячами для фітнесу, сучасним телевізором, комп’ютером. На облаштування даного кабінету витрачено 90 тисяч гривень.

За сприянням депутата міської ради Петра Михайловича Литвина, було виділено з міського бюджету кошти в сумі 80 тисяч гривень, які передбачені на потреби виборчих округів, решту 10 тисяч гривень використано з господарської діяльності КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО».

В кабінеті психоемоційного розвантаження медичними працівниками надаватиметься психологічна підтримка породіллям. Дуже важливим є вчасне запобігання розвитку психологічного захворювання шляхом ранньої діагностики й лікування, проведення заходів, що запобігають рецидивам хвороб і переходу їх у хронічні форми. Тож тут ми будемо кваліфіковано надавати допомогу внаслідок таких захворювань, як депресивні стани, материнська меланхолія, післяпологовий психоз та інше. Крім того, в цьому кабінеті лікарями акушер-гінекологами поліклініки КДД буде проводитись «Школа відповідального батьківства», де будуть готувати майбутніх батьків до пологів.

Адміністрація та медичні працівники КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» вдячні міському голові, депутатам міської ради за розуміння проблем охорони здоров’я.

Пресслужба Новоград-Волинське Міськрай Тмо

 

Чат-бот Гаряча лінія