У рамках медико-соціального проєкту для вагітних «З надією при надії» відбулося відвідування майбутніх матусь пологового відділення

20 Липня 10:10

19 липня 2022 року у рамках медико-соціального проєкту для вагітних «З надією при надії» відбулося відвідування майбутніх матусь пологового відділення КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». Тема зустрічі – «Жінка унікальна! Тільки в ній може битися два серця».

Завідуюча пологовим відділенням Наталія Зощук надала майбутнім породіллям практичні поради щодо підготовки до пологів, пояснила особливості пологової діяльності, важливості партнерських пологів та психо-емоційного стану вагітної.

Старша акушерка відділення Галина Перевертнюк ознайомила присутніх з умовами роботи, продемонструвала палати та пологові зали.

Лікар-неонатолог Оксана Левченко розповіла майбутнім батькам про етапи розвитку новонародженого, особливості догляду малюків в перші дні та місяці життя, переваги грудного вигодовування тощо.

Двогодинне спілкування пройшло непомітно, як для медичних працівників, так і для вагітних. Зустріч проходила у форматі діалогу, всі майбутні мами отримали відповіді на поставлені запитання. Приємно зазначити, що до зустрічі доєднались і майбутні татусі, які виявили бажання підтримати своїх дружин та бути партнерами при народжені їх малюка.

Запрошуємо вагітних взяти участь у наступних заходах проєкту (план заходів додано). За додатковою інформацією звертатися за телефоном 3- 50-79 щодня, крім вихідних, з 8 год.30 хв. до 16 год. 30 хв.

Організатори проєкту: відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради, міський центр соціальних служб та управління культури і туризму міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія