У рамках місячника з життєзабезпечення підведено підсумки конкурсу малюнків
![У рамках місячника з життєзабезпечення підведено підсумки конкурсу малюнків](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr4ot5tvups1kgch511gvdssc9.jpg)
У Палаці дітей та молоді підведені підсумки конкурсу малюнків “Вогонь – друг, вогонь – ворог” на протипожежну тематику, який проходив в рамках місячника з життєзабезпечення. Найкращим визнано гурток “Ужитково-прикладне мистецтво”, керівник гуртка Уварова Валентина Георгіївна. Переможці були нагороджені цінним подарунком.
Наталія Челядіна,
методист ПДМ