Відбувся майстер-клас з виготовлення суші для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

6 Червня 2022, 15:08

У рамках відзначення Дня захисту дітей, за ініціативи служби у справах дітей міської ради проведено майстер-клас з виготовлення суші для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Майстер-клас проводився у кафе «Манго», власники якого люб’язно надали для цього приміщення, інгредієнти і девайси для суші та запросили майстра, який навчав дітей найпопулярнішої страви японської кухні – суші.

Кухар пояснив дітям, як правильно вибирати і поєднувати інгредієнти, заправляти рис, викладати начинку, декорувати за допомогою васабі й імбиру.  Після чого під керівництвом кулінара діти зробили один із фірмових сетів.

Особливе задоволення отримала дітвора, коли настав час дегустації. Діти із задоволенням поласували суші, приготовленими власноруч. По закінченню майстер-класу діти отримали солодкі подарунки від власників кафе «Манго».

Всі учасники майстер-класу були у захваті від проведеного відпочинку, отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Служба у справах дітей міської ради щиро висловлює подяку Світлані Савчук за допомогу в організації майстер-класу та солодкі подарунки дітям.

 

Служба у справах дітей міської ради

Чат-бот Гаряча лінія