У селі Майстрів Новоград-Волинської міської ТГ відкрито групу короткотривалого перебування дітей під назвою «Барвінок»

16 Вересня 2021, 19:41

У селі Майстрів Новоград-Волинської міської територіальної громади відбулася знакова подія – відкрито групу короткотривалого перебування дітей під назвою «Барвінок» ДНЗ № 15 «Грайлик».

Захід пройшов натхненно та яскраво. Щасливі та усміхнені діти, радісні батьки та гості. Розділити радість із жителями села та привітати із непересічною подією завітали в.о. міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та депутати міської ради Юра Мірзабекян, Олександр Поліщук, Сергій Колотов, Олег Годун, Дмитро Іванченко, Ігор Олейник та Микола Максименко.

Відкриття та ремонт групи здійснено за рахунок коштів бюджету міської ТГ. Групу відвідуватимуть 12 дітей дошкільного віку. Для всіх ця подія була довгоочікуваною, адже тепер діти будуть охоплені дошкільною освітою, а також проходитимуть процес соціалізації в колективі.

Групу оснащено сучасними меблями, ігровою та розвивальною зоною, навчально-ігровими посібниками та іграшками. Депутатом міської ради Ігорем Олейником було надано спонсорську допомогу у вигляді меблів.

Приміщення, яке відповідає санітарно-гігієнічним нормам і правилам, знаходиться у Майстрівській загальноосвітній школі І ступеня. Графік роботи групи сплановано з 8:30 год до 12:30 год (будні дні) без організації харчування.

У своєму вітальному слові в.о. міського голови Оксана Гвозденко зазначила: «Діти – майбутнє нашої країни. Дуже приємно спостерігати за гарними умовами перебування дітей, де вони будуть навчатись та розвиватись. Група комфортна та затишна. Бажаю всім діткам та їх батькам міцного здоров’я, радості та добробуту. Нехай кожен день перебування дошкільнят у групі «Барвінок» буде сповнений новими відкриттями та емоціями. А ми як представники влади будемо всіляко підтримувати садочок у всіх починаннях».

Також Оксана Гвозденко від імені керівництва громади та депутатського корпусу Новоград-Волинської міської ради вручила подарунок для покращення матеріально-технічної бази групи.

 

Чат-бот Гаряча лінія