У селі Маковиці відзначили День села

15 Серпня 2021, 13:53

Динамічно, яскраво та по-родинному відзначили День села у Маковицях

Саме в цей день відбувається особливе єднання жителів села, з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися та виросли, а також гості.

На урочистості завітали заступник міського голови Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля, депутат міської ради Олег Годун, директор Палацу культури ім. Лесі Українки Ірина Антипчук.

У своєму вітальному слові Ірина Гудзь зазначила: “Досягнення села складаються із кропіткої праці його жителів. Надзвичайно приємно усвідомлювати, що ми є однією родиною, адже наша сила у єднанні. Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб село Маковиці розвивалося і змінювалося на краще, щоб зростав його економічний та культурний потенціал. Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту та здійснення найзаповітніших мрій”.

Також Ірина Гудзь вручила подяки міського голови та подарунки жителям села за плідну співпрацю, партнерську підтримку та з нагоди свята села Маковиці:

– Миколі Прокопчуку;

– Олегу Прокопчуку;

– Віктору Прокопчуку;

– Нікіті Бугайчуку;

– Богдану Ночваю.

Під час святкування лунали українські пісні, танцювальні та музичні номери. Приємний настрій всім глядачам протягом декількох годин дарували гурти “Маківчанка” та “Наталка”, вокальний ансамбль “Віра”, муніципальний духовий оркестр, хореографічний ансамбль “Цьомочки”, а також Валерій Гладунов, Михайло Айдибалов, Микола Гулевич, Вероніка Прокопчук, Галина Кулєша, Наталія Мілян, Іванна Олексійчук, Наталія Янець та Тетяна Бугайчук.

 

Чат-бот Гаряча лінія