У січні відзначаємо
![У січні відзначаємо](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1651155885-5259.webp)
![](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415878000_755294313293744_5225386743044313582_n.jpg)
Хрещенський святвечір збере на богослужіння наших вірян вже 5 січня, а 6-го, у свято Богоявлення, як і у переддень, буде звершений Чин великого освячення води. Він звершується лише в ці дні з нагоди свята Хрещення Господнього. Наступного дня, 7 січня, вшановуватимемо святого пророка Іоана Предтечу, який послужив події Хрещення Господнього.
12 січня вшановуватимемо пам՚ять святої мучениці Тетяни і тих з нею, що в Римі були замучені. 17 січня – преподобного Антонія Великого, 19-го – преподобного Макарія Великого.
25 січня – святителя Григорія Богослова – невтомного архіпастиря, захисника християнської віри, автора глибоких і поетичних богословських праць. Він є одним з трьох, разом зі святителями Василієм Великим та Іоаном Золотоустим, хто іменується вселенським учителем і найвидатнішим серед отців Церкви. 27 січня згадуватимемо перенесення мощей святителя Іоана Золотоустого. А 30 січня – відзначатимемо Собор цих трьох вселенських учителів. Слава Богу за все!