У СШ №4 відбулися заходи з метою формування культури безпечної поведінки.

27 Квітня 2016, 2:52

Сьогодні, як ніколи, підвищується потреба у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отож, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні.

Останній тиждень квітня у нашій школі традиційно проходить як тиждень цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Цього року частина тематичних заходів були присвячені 30-им роковинам аварії на ЧАЕС, ліквідація наслідків якої продовжується і донині. Діти, які мають образотворчі здібності, взяли активну участь у конкурсі малюнків та плакатів «Дзвони Чорнобилю». 26 квітня для семикласників відбулася відкрита виховна година «На Чорнобиль журавлі летіли»… На Уроках мужності «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…» учні 9-В,Г класів зустрілися із учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Александровим О. М. та Сидоренком І. І. –   ветеранами Збройних Сил, членами правління міськрайонного добровільного незалежного громадського об’єднання Спілка Чорнобиль. Колишні військовослужбовці поділилися своїми незабутніми спогадами, дали поради щодо дій у небезпечних ситуаціях.

Учні 5-9 класів вчилися надавати домедичну допомогу потерпілим від надзвичайних ситуацій. Урок цивільного захисту щодо правил поведінки та дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, провели для учнів школи військовослужбовці в/ч 3814. Під час шкільних перерв на подвір’ї школи вчитель предмету «Захист Вітчизни» І.Я.Храпливий, вчитель біології і мед підготовки Т.І. Скаковська та медична сестра М.В.Бойчук навчали школярів використанню засобів індивідуального захисту та надання домедичної допомоги «потерпілим» у надзвичайні ситуації. Увесь колектив школи набув практичних навичок з евакуації під час нібито  загрози терористичного акту та замінування приміщення школи з реальним використанням навчальних мін, «розтяжок» та застосування маскувальних димів. До речі, забезпечували навчальну ситуацію військовослужбовці в/ч 3814.

 

Прес-центрСШ №4

 

Чат-бот Гаряча лінія