У територіальному центрі соціального обслуговування відбулась година спілкування «Сім`я і основні сімейні цінності»

13 Травня 2022, 9:21

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Напередодні Міжнародного Дня сім`ї у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшла година спілкування «Сім`я і основні сімейні цінності». Мета заходу – формування у дітей шанобливого ставлення до батьків, родини, людей, піклування про молодших і старших членів сім’ї.

Підопічні принесли сімейні фото з домашнього альбому, про які з цікавістю та захопленням розповідали. Гостями заходу стала родина Прокоф`євих – Валентина та Сергій зі своїми доньками Анною і Тетяною. Під час спілкування вони поділилися своїми секретами щасливого сімейного життя – це довіра, повага, взаєморозуміння, підтримка. І, звичайно ж, на першому місці взаємне кохання. Кожен з присутніх розповів про відносини у своїй родині.

Після розповідей всі присутні взяли участь в розмальовуванні картини «Моя сім`я». Година спілкування непомітно перейшла до солодкого столу з чаюванням.

 

Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Чат-бот Гаряча лінія