У великій залі Будинку рад відбувся молодіжний форум «Молодь Є»

25 Червня 2021, 19:38

У великій залі Будинку рад відбувся молодіжний форум «Молодь Є»

Ініціативна, креативна та інтелектуальна молодь – є рушієм прогресу, і саме такими є представники Молодіжної Ради Новограда-Волинського.

Привітали молодь Новоград-Волинської міської територіальної громади секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ярослав Циба та директор Молодіжного центру Володимир Ліберда.

Під час привітання заступник міського голови Наталія Борис зазначила, що саме молодь є осередком нового бачення розвитку країни.

«Учасники сьогоднішнього зібрання – розумна, талановита молодь нашої громади. Ви небайдужі до долі нашої Батьківщини та громади. Ви несете нові ідеї, створюєте проєкти. Ваша сьогоденна діяльність допоможе збудувати сильну Україну. Мета влади – підтримувати молодь у всіх проявах. Ми хочемо, щоб наше нове покоління могло впроваджувати нові реформи та втілювати їх в життя вже сьогодні», – Наталія Борис.

У процесі форуму учасниками Молодіжної ради було презентовано інформацію про їх діяльність. Основною метою форуму було здійснити набір нових учасників Молодіжної Ради. Відбулось знайомство в ігровій формі представників Молодіжної Ради та майбутніх учасників Ради.

Під час заходу проводились тематичні конкурси, обговорення, які порушували актуальні питання розвитку країни та громади, мозкові штурми та практичні кейси.

Захід було організовано управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та Молодіжним центром.

 

Чат-бот Гаряча лінія