У Житомирській УВП №8 побували неповнолітні м. Новограда-Волинського

6 Грудня 2017, 8:14

На виконання розпорядження міського голови від 30.11.2017 року №286 (о) «Про проведення Всеукраїнського тижня права у 2017 році», 04.12.2017 року службою у справах дітей міської ради організовано поїздку-екскурсію до державної установи «Житомирська установа виконання покарань №8».

Вказаний захід спрямований на профілактику злочинності серед неповнолітніх, які перебувають на обліках у Новоград-Волинському відділі поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області, у Новоград-Волинському міськрайонному відділі з питань пробації, попередження скоєння ними повторних злочинів і правопорушень.

У супроводі головного спеціаліста-юрисконсульта служби у справах дітей міської ради Годун А.В., старшого інспектора ювенальної превенції Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Житомирській області Швайківського Р.А., начальника Новоград-Волинського міськрайонного відділу з питань пробації Пахомова Д.М. неповнолітніх ознайомили з розташуванням Житомирської УВП-8 та історією установи, розповіли про осіб, які знаходяться в установі, і показали де вони утримуються.

Неповнолітнім показали умови перебування у СІЗО, звернули їх увагу на різницю між умовами утримання ув’язнених у звичайній камері СІЗО та карцерній камері, у якій відбувають дисциплінарне стягнення, а також – на камери для неповнолітніх, дворики для щоденних прогулянок, спортзал, тощо.

Незважаючи на те, що умови перебування у Житомирській УВП-8 нормальні, підлітки чітко зрозуміли для себе, що не варто потрапляти у цей заклад. 

 

Служба у справах дітей

міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія