У ЗОШ №5 після капітального ремонту відкрито спортивну залу

15 Листопада 2019, 17:15

15 листопада 2019 року відбулось відкриття сучасної спортивної зали в ЗОШ №5 після капітального ремонту. Привітати учнів та вчителів закладу з цією подією до школи завітали перший заступник міського голови Сергій Колотов та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук.

Спортивна зала в навчальному закладі була зачиненою два роки, адже була непридатною для використання за призначенням.  На капітальний ремонт спортивної зали з міського бюджету було виділено 900 тис. грн., ще 360 тис. грн. державної субвенції було виділено за сприяння народного депутата Верховної Ради України VIII скликання Володимира Литвина. Завдяки цим коштам у спортивній залі було здійснено капітальний ремонт приміщення, зокрема побудована нова підлога, на якій встановлено сучасне покриття – спортивний лінолеум, замінено освітлення, відремонтовано роздягальні, які оснащені також новими меблями тощо.

Варто зазначити, що під час минулому засідання сесії міської ради з міського бюджету було виділено 47 тис. грн. на оновлення у відремонтованій спортивній залі ЗОШ №5 спортивного інвентарю.  

Відтепер учні навчального закладу займатимуться спортом в комфортних умовах.Нова спортивна зала стане справжнім осередком фізичного виховання, сприятиме вихованню потенційнихспортсменів, допоможе виростити здорове покоління.

Саме тому причетним до початку функціонування в ЗОШ №5 спортивної залита зміцнення матеріально-технічної бази закладубули вручені Подяки міського голови: ВадимуСтрутинському (директору ПП «Інтерра Буд»), Анатолію Долнеру (директору ТОВ «Техно Буд-НВ») та  Ларисі Капчинській (директору ЗОШ №5).   

По закінченню офіційної частини з нагоди відкриття спортивної зали після капітального ремонту, учні школи підготували для гостей заходу танцювальний номер.

 

Чат-бот Гаряча лінія