У Звягелі перевірили готовність до пропуску льодоходу та можливих паводків
З метою забезпечення керованого пропуску льодоходу та виконання Плану заходів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені й паводків у 2026 році, сьогодні, 26 лютого, проведено обстеження греблі на водосховищі у місті Звягелі та потенційних місць утворення льодових заторів на річці Случ.
До роботи долучилися фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Житомирській області, представники КП «Звягельводоканал» та відділу з питань цивільного захисту міської ради.
Під час обстеження проведено необхідні заміри та розрахунки для можливого виконання підривних робіт у разі утворення льодових заторів і виникнення загрози об’єктам інфраструктури міста.