У Звягелі першою у 2023 році народилася дівчинка

5 Січня 2023, 15:26

 

За доброю традицією Звягельської міської територіальної громади щорічно міська влада вітає новонародженого, який першим  у новому році з’явися на світ.

Першою звягелянкою, народженою у 2023 році стала дівчинка, яка з’явилася на світ 03 січня з вагою 3350 кг і зростом 55 см.

 

Міський голова Микола Боровець разом із начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Аллою Боришкевич та головним спеціалістом управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Яною Чайковською відвідали пологове відділення міськрай ТМО та привітали маму новонародженої Наталію Сарган.

Міський голова Микола Боровець вручив породіллі подарунки та привітальний лист. Вітаючи щасливу маму з важливою та радісною подією,  подякував за сміливість і рішучість подарувати Батьківщині маленьку україночку у цей непростий час, побажав їй мирного неба, добробуту та злагоди в сім’ї, а дитині зростати здоровою та сильною на радість своїм батькам і прожити довге щасливе життя в мирній, вільній, заможній Україні.

Чат-бот Гаряча лінія