У Звягелі планується облаштувати смарт-квартири для ВПО: відбулася робоча онлайн-нарада

16 Березня 2023, 8:34

Відбулася робоча онлайн-нарада щодо реалізації проекту «Реконструкція нежитлової будівлі під гуртожиток поліпшеного планування для ВПО у м.Звягель».

Нагадаємо, що наша громада відібрана до участі у грантовій програмі дій «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», що впроваджується Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО).
Проектом передбачено реконструкція будівлі колишньої станції переливання крові у житло для переселенців. За попередніми розрахунками буде облаштовано 47 смарт-квартир, оснащених сантехнікою, меблями та побутовою технікою для комфортного проживання ВПО.
У нараді прийняли участь міський голова Микола Боровець, заступники міського голови Віталій Якубов та Ірина Гудзь, начальник управління ЖКГ та екології Олег Годун, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич, керівник підрядної організації ТОВ «Авєга» Сергій Цомах та команда фахівців консалтингової компанії «Гарде», яке веде супровід проекту від грантодавця.
У ході обговорення узгоджено ряд проектно-технічних рішень, необхідних для розробки проектно-кошторисної документації. Слід зазначити, що за рекомендаціями НЕФКО підрядна організація, яка є переможцем конкурсного відбору, впроваджує договір «під ключ», тобто включно з етапом проектування.

Завершуючи нараду, міський голова Микола Боровець наголосив на необхідності якісної та своєчасної реалізації проекту та завірив представників грантодавця та підрядника у всебічному сприянні з боку міської ради у впровадженні грантової програми дій в громаді.

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності

Чат-бот Гаряча лінія