У Звягелі пройшли заходи до Міжнародного дня захисту дітей

3 Червня 2024, 13:16

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на території міського парку відбулися різноманітні заходи, які стали справжньою казкою для маленьких мешканців громади. Територія ожила яскравими барвами, дитячим сміхом та радісними посмішками.

У рамках свята відбувся флешмоб “Разом ми сила”, святкова програма. Для дітей було організовано ігрове містечко, музична вітальня, народні ігри та забави, аквагрим та цікаві майстер-класи!
В рамках ігрового містечка «Щасливе дитинство» діти малювали, виготовляли поробки та творчі роботи, співали, танцювали та грали в ігри. Щирі радісні почуття наповнили кожного учасника свята. А ще – діти отримували символічні гроші, які обмінювали на подарунки, корисні речі та морозиво. Це була нагода не лише розважитися, а й розкрити свої творчі здібності, проявити таланти та весело провести час у компанії однолітків.
Дуже зворушливо пройшла акція «Я хочу, щоб настав мир», організована управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. На великому полотні, діти залишали малюнки, відбитки своїх долонь та побажання скорішої Перемоги та миру.
Навіть попри умови війни, дитячий сміх лунав у парку, а посмішки дарували свою неповторну магію. Дитинство – це час, коли кожна дитина має право на щастя та безтурботність. Дорослі зобов’язані захищати це право та створювати всі умови для щасливого зростання маленьких громадян.
Дякуємо всім, хто долучився до організації цих веселих святкових подій: Службі у справах дітей, Центру позашкільної освіти, Центру соціальних служб, громадським організаціям, Товариству Червоного Хреста, волонтерам, благодійникам, підприємцям, управлінням та відділам міської ради, батькам, які привели своїх дітей на це свято, усім, хто долучився та попри всі виклики і турботи сучасних реалій, надав можливість дітям насолодитися цим святом.

Хай кожна дитина зростає в любові та турботі під мирним небом вільної української землі. Нехай їхнє життя буде наповнене радістю, натхненням та щасливими спогадами про цей чудовий День захисту дітей!

Чат-бот Гаряча лінія