У Звягелі пройшов дводенний тренінг для надавачів соціальних послуг від UNICEF Ukraine

3 Травня 2024, 11:39

У IDEA Хабі протягом двох днів Заступник міського голови Ірина Гудзь, керівники та працівники Управління соціального захисту населення Зягельської міської ради, Звягельського міського центру соціальних служб, Служби у справах дітей міської ради, Управління освіти і науки, Відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення, Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю міської ради, сектор ювенальної превенції відділу превенціі у м. Звягель удосконалювали та покращували свої знання та навички, розбирали реальні кейси та ділилися досвідом у рамках проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми».

Тренінг з міжвідомчої взаємодії при здійсненні соціальної роботи в громаді направленої на підтримку сімей з дітьми 30 квітня – 1 травня провела Любов Солодухіна – експертка з соціального менеджменту та представниця та ГО «Соціальна Синергія».
В межах тренінгу учасники розглянули поняття забезпечення найкращих інтересів дитини та його основних компонентів; розкрили роль турботливого сімейного оточення для розвитку дитини; освоїли основні етапи, процедури та алгоритми соціальної роботи з сім’ями з дітьми на рівні громади; отримали вектори для розвитку мотивації та професійних компетенцій, що сприятимуть організації якісної підтримки сімей з дітьми на рівні громади; розвинули навики роботи у команді, направленої на підтримку сімей з дітьми.

Проєкт впроваджується UNICEF Ukraine за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). Проєкт реалізується у партнерстві з Українська мережа за права дитини,СОС Дитячі Містечка Україна, ГО “Соціальна Синергія”, Українська освітня платформа.

Чат-бот Гаряча лінія