У ЗВЯГЕЛІ ПРИКРАШАЮТЬ ЖИВУ ЯЛИНКУ БЕЗ ВИТРАТ ІЗ БЮДЖЕТУ
![У ЗВЯГЕЛІ ПРИКРАШАЮТЬ ЖИВУ ЯЛИНКУ БЕЗ ВИТРАТ ІЗ БЮДЖЕТУ](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406657009_673983871591616_7516044515751039968_n.jpg)
Цьогоріч Україна відзначатиме новорічно-різдвяні свята за новоюліанським календарем разом зі всім цивілізованим світом.
Як і минулого року в Звягельській громаді не встановлюватимуть окремо новорічну ялинку. Натомість, для створення відповідної атмосфери, в першу чергу для маленьких звягелян, буде прикрашена одна із ялинок, яка вже росте на вул. Шевченка, 7 в центральній частині нашого міста.
Управління житлово-комунального господарства та екології