У Звягелі триває проєкт “Співдія у відновленні громад”

18 Червня 2024, 16:12

Звягельська громада продовжує участь у Проєкті “Співдія у відновленні громад”, який організовано Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

В рамках проєкту 13 червня 2024 року та за участі фасилітатора проєкту психолога та тренера Михайла Городка було обговорено важливе питання нашої громади в напрямку ветеранської політики, а саме створення Центру реабілітації, як фізичного, так і ментального здоров’я.

 

Цей проєкт є вкрай важливим для нашої громади та всієї України. Одним із головних завдань центру буде забезпечення комплексної підтримки ветеранів у процесі їх реінтеграції в цивільне життя. Новаторські методи та програми, спрямовані на поліпшення як фізичного, так і психологічного стану ветеранів, сприятимуть їх швидшій реінтеграції у мирне життя.

Очікується, що створення реабілітаційного центру сприятиме зниженню рівня стресу та тривожності серед ветеранів, покращенню їхнього фізичного здоров’я, збільшенню соціальної активності, працевлаштуванню.

Спільними зусиллями творимо майбутнє Звягельської громади!

______________

«Цей захід було проведено ГО Інститут миру і порозуміння в рамках проєкту «Співдія у відновленні громад», та став можливим завдяки USAID – US Agency for International Development та щирій підтримці американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США».

Чат-бот Гаряча лінія