У Звягелі тривають роботи з облаштування гуртожитку поліпшеного планування для внутрішньо переміщених осіб

15 Листопада 2023, 17:19

Чужої біди не буває.

Попри всі випробування та виклики, українці – об’єднані. Наша громада тепло приймає тих, хто змушений шукати прихистку через військові дії.

 

Наразі в Звягельській громаді триває реалізація проєкту «Реконструкція нежитлової будівлі під гуртожиток поліпшеного планування для ВПО у м.Звягель» в рамках грантової програми дій «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», що впроваджується Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО).

В межах цього проєкту для внутрішньо переміщених осіб створюється гуртожиток поліпшеного планування за адресою вул. Василя Карпенка, 63. Там облаштовується 47 смарт-квартир, оснащених сантехнікою, меблями та побутовою технікою.

 

13 листопада міський голова Микола Боровець, заступники міського голови Ірина Гудзь і Віталій Якубов, начальник управління житлово-комунального господарства та екології Олег Годун та начальник відділу капітального будівництва Андрій Павленко відвідали об’єкт, де ознайомилися з ходом реалізації проєкту.

 

Того ж дня відбулася онлайн-зустріч з представниками НЕФКО Іриною Федоренко та Анною Мінаковою, представником GARDE Консалтинг Володимиром Дебоєм та експертами Сергієм Пугачем та Сергієм Цомахом.

В ході зустрічі обговорили хід реалізації проєкту, терміни його завершення та роботи, які необхідно здійснити для здачі в експлуатацію, яка орієнтовно запланована на травень 2024 року. Зазначили необхідність пролонгувати договір щодо реалізації з врахуванням конкретного плану робіт, визначити чіткі графіки виконання робіт та узгодити із замовником.

 

Всі будівельні роботи очікується завершити в грудні 2023 року.

Надалі планується:

– встановити сонячну електростанцію;

– благоустрій території;

– доставити та змонтувати меблі.

 

Також обговорили можливий механізм обслуговування і експлуатації будівлі у майбутньому. З метою належного забезпечення житлово-комунальними послугами гуртожитку, прийнято рішення виконавчого комітету міської ради №962 від 08.11.2023 «Про деякі питання управління гуртожитком поліпшеного планування для внутрішньо переміщених осіб на вул. Василя Карпенка, 63». Відповідно до рішення управителем гуртожитку призначено КПР ЗМР «Звягельсервіс».

 

Заселення внутрішньо переміщених осіб у гуртожиток регулюватиметься Порядком надання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, яке буде затверджене на сесії міської ради. В рамках реалізації Договору про грант між міською радою та НЕФКО порядок розподілу квартир потребує погодження із грантодавцем та Європейським Союзом. В пріоритеті – внутрішньо переміщені особи, працевлаштовані у нашій громаді.

 

Спільно все подолаємо!

 

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності

Чат-бот Гаряча лінія