У Звягелі відбулась тематична зустріч із завідувачами консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

2 Листопада 2023, 15:12

2 листопада в приміщенні IdeaHub відбулась тематична зустріч із завідувачами консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при виконавчому комітеті Звягельської міської ради.

Зустріч була організована та проведена навчально-методичним
центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області за участі відділу з питань цивільного захисту Звягельської міської ради.
В ході зустрічі обговорювались питання щодо оформлення приміщень консультаційних пунктів наглядовою інформацією, забезпечення технічними засобами навчання, зразками навчального майна (навчальне та наочне приладдя, медичне майно, засоби індивідуального захисту), навчальною літературою та організація їх роботи згідно з нормативними документами, планування роботи консультаційних пунктів, оформлення дошки документації з визначенням розпорядку роботи та графіку проведення консультацій з населенням.
Також під час зустрічі був проведений тренінг з надання домедичної допомоги при «Серцево-легеневій реанімації» за підтримки Звягельського медичного фахового коледжу.
Учасники зустрічі змогли на практиці за допомогою манекенів здійснити заходи домедичної допомоги при зупинці серця, як на приклад непрямий масаж серця та штучне дихання.

Відділ з питань цивільного захисту міської ради

Чат-бот Гаряча лінія