У Звягелі відбулося урочисте відкриття та освячення скульптури Архангела Михаїла

26 Квітня 2024, 16:26

На кладовищі по вул. Василя Стуса, де спочивають наші земляки – полеглі захисники України, відбулося урочисте відкриття встановленої скульптури Архангела Михаїла – символічної постаті захисника від зла.

Церемонія відкриття скульптури була урочистою та зворушливою. До заходу долучилися родини загиблих героїв, духовенство, а також керівництво громади та району: міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, начальник районної військової адміністрації Іван Туровський, голова районної ради Артур Загривий, депутати та працівники управлінь, відділів та установ Звягельської міської ради та небайдужі люди.

Звучали пронизливі слова віршів та пісні, нагадуючи про подвиги тих, хто поклав життя у боротьбі за незалежність України. Хвилина мовчання, під час якої всі присутні вшанували пам’ять загиблих, була миттю спогаду та вдячності. Опісля святі отці провели спільну молитву та освятили скульптуру Архангела Михаїла.

У християнській традиції Архангел Михаїл це ангел-цілитель, захисник, патрон вояків і лицарів, покровитель душ померлих. Він є ангелом, який бореться зі злом і захищає людей від небезпеки. Його меч символізує силу, мужність і праведність, які допомагають перемагати ворогів. Він є главою «Небесного воїнства», воїнства ангелів, завдання яких – захищати. Таким чином, скульптура на кладовищі стане не лише пам’ятником Героям, а й символом надії та захисту для всіх, хто відвідує це місце, втіленням віри в перемогу добра над злом, віри в нашу Перемогу.

У ці нелегкі часи особливо важлива єдність нації. Тільки об’єднуючись, ми зможемо перемогти ворога і зберегти незалежність нашої країни.

Нехай скульптура Архангела Михаїла стане символом нашої єдності та надії на перемогу в цій нелегкій боротьбі.

Пам’ятаємо та шануємо загиблих за Україну, гідно продовжуємо їх справу!

Чат-бот Гаряча лінія