У Звягелі відбувся ІІ волонтерський форум «Звягельський тил: разом до Перемоги!»

5 Грудня 2023, 17:18
З нагоди Міжнародного дня волонтерів, 5 грудня, у Звягельській громаді відбувся форум волонтерів.
Цей масштабний захід, присвячений роботі благодійників та волонтерів, вже вдруге об’єднав всіх добровольців на єдиному майданчику аби познайомитися та обговорити покращення їхньої роботи, налагодити взаємодію з міською владою. Його мета – популяризація ідеї волонтерства серед мешканців громади, сприяння у  створенні умов для розвитку волонтерської діяльності у громаді.
До участі у форумі долучилися міський голова Микола Боровець, заступниці міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, експерти проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період» Юлія Гвоздович та Ольга Гвоздік, волонтери та представники волонтерських організацій, благодійники та громадськість.
Під час заходу благодійниками, волонтерами та добродіями презентовано кращі волонтерські практики. Представниками міжнародної організації «Рада Європи» для учасників форуму проведені тренінги «Залучення волонтерів та протидія емоційному вигоранню» та «Написання прожкту від «А» до «Я»: коротко про основне».
На завершення волонтерів та благодійників громади вшановано спеціальною відзнакою «Дякуємо за українське серце», а також проведено благодійний аукціон, на якому вдалося зібрати 18 700 гривень, які направлені до благодійного фонду «Україна єднає серця» і стали початком збору на генератор для Збройних Сил України.
Милосердя, доброта та благодійність ще з давніх часів була традицією для нашого народу. Соціально-економічна ситуація в Україні, події на майдані та неоголошена війна змусила пересічних українців по-новому поглянути на власну громадянську позицію та сприяла високому розвитку самоорганізації, волонтерства та благодійності в країні.
За час повномасштабної війни волонтером став майже кожен житель нашої країни.
Дякуємо всім, хто допомагає нашій країні за працю, сміливість та українське серце!
Все буде Україна! Разом до Перемоги!
Організатори заходу: Звягельська міська рада, Міжнародна організація «Рада Європи», управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради.
Відділ інформації міської ради
Чат-бот Гаряча лінія