У Звягелі відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню питань щодо забезпечення економічної активності ВПО та ветеранів

19 Жовтня 2023, 8:13

1️⃣8️⃣ жовтня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року в приміщенні Звягельської філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню питань щодо забезпечення економічної активності внутрішньо переміщених осіб та ветеранів відповідно до вимог чинного законодавства. Захід провели з метою обговорення і напрацювання механізму спільних дій задля надання допомоги громадянам згаданих категорій. До обговорення долучилось (в т.ч. онлайн) 11 установ та організацій Звягельщини, що дотичні до обслуговування ВПО та УБД.

✅ Директор Звягельської філії ЖОЦЗ Віктор Сербін розпочав засідання із інформування про ситуацію на локальному ринку праці та націлив присутніх на розгляд питань згідно регламенту круглого столу.

✅ Щодо психологічних методів підтримки переселенців та ветеранів службою зайнятості виступила психолог Звягельської філії Людмила Ящук. А про надання юридної допомоги ВПО та УБД інформувала юрисконсульт Звягельської філії ЖОЦЗ Анна Ільчук.

✅ Про забезпечення економічної самостійності вразливих категорій громадян, про активні програми зайнятості у своєму виступі повідомила начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Звягельськогї філії ЖОЦЗ Анна Малова.

✔✔ Завершили засідання круглого столу обміном досвіду у взаємодії з переселенцями та ветеранами всіма присутніми на заході партнерами по співпраці; обумовили напрямки подальшої взаємодії.

Чат-бот Гаряча лінія