У Звягелі відбувся турнір з боротьби вільної памʼяті Сергія Сітайла

12 Грудня 2023, 10:32

10 грудня у Звягелі відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби вільної присвячений пам’яті Сергія Адамовича Сітайла – основоположника вільної боротьби у нашому місті.

Захід відбувся за сприяння Звягельської міської ради, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, управління культури та туризму та асоціації спортивної боротьби Житомирської області.

У заході взяли участь 190 учасників з різних міст України, а саме: Звягель, Львів, Рівне, Здолбунів, Клесів, Коростень, Овруч, Олевськ, Лугини, Бердичів, Андрушівка, Дубно.

Привітати спортсменів та урочисто відкрити турнір завітали: міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук, депутати міської ради Сергій Мельник та Юра Мірзабекян, призерка Європейських ігор Тетяна Лавренчук та головний суддя турніру – Анатолій Ясиневич. Рідні Сергія Адамовича не змогли бути присутніми на заході, проте передавали щирі вітання учасникам, дякували за світлу пам’ять про нього.

Завдяки визнанню та авторитету звягельських тренерів, зокрема боротьби вільної, покращенню спортивної бази дитячо-юнацької спортивної школи ім.В.П.Єрмакова (у цьому році за кошти місцевого бюджету, кошти, передбачені на потреби депутатських округів придбано тренажери для занять, 2 ролл-мати з олімпійською розміткою для відділень боротьби) у нашій громаді вже вкотре проводяться чемпіонати Житомирської області, Всеукраїнські турніри.

Поряд з емоціями та хвилюваннями спортсменів та тренерів від напруженості змагань та бажання досягти найкращі результати, неодноразово лунали слова вдячності захисникам і захисницям України, які боронячи нашу землю, дають можливості дітям розвиватися, займатися улюбленою справою, мріяти про мир, про майбутнє. І їхні спортивні перемоги вселяють віру у справжню велику Перемогу України.

Боротьба за наше, українське, продовжується! Ми єдині у нашій боротьбі.
Національна єдність стала основою успішного супротиву.

Наша боротьба за Перемогу України триває на всіх фронтах!

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель

Чат-бот Гаряча лінія