У Звягелі відбувся забiг з нагоди 10-ти рiччя започаткування Цивiльно-вiйськового спiвробiтництва у Збройних Силах України

3 Травня 2024, 15:21

Захід організований міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради.

Головна мета заходу – організація в умовах воєнного стану оздоровчої рухової, активності шляхом залучення до бігу цивільного населення проживаючого на території громад, що не входять до районів бойових дій та благодійна підтримка військовослужбовців Збройних Сил України.
У пробігу взяли участь студенти Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Пробіг відбувався за маршрутом вул. Шевченка,72-вул.Соборності-вул.Івана Мамайчука,13.
Учасники забігу зупинилися біля Скверу Пам’яті, в якому розміщено світлини загиблих захисників нашої громади та вшанували пам’ять Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.
На стадіоні учасників пробігу привітали т.в.о. начальника управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Тетяна Кравчук та начальник Звягельської районної адміністрації Іван Туровський. Від управління вручили ліцеїстам пам’ятний подарунок – прапор України та грамоту.
Вже 10 років триває збройна агресія російських загарбників. 10 років усілякими жахливими діями агресор намагається знищити не лише інфраструктуру, а й населення нашої країни. Жертвами жорстокості російських окупантів стали тисячі загиблих, померлих військових, а також невинно вбиті, закатовані мирні жителі багатьох населених міст України, російські загарбники майже щодня тероризують мирних мешканців прикордонних населених пунктів. Психологічного насильства зазнав практично кожен українець: постійні стреси, тривоги, страх за життя рідних і близьких, особливо за тих, хто пішов захищати країну, страх від можливості втратити житло, майно під час обстрілів…
10 років тому було започатковано Цивільно-військове співробітництво у Збройних Силах України, головним завданням якого є створення сприятливих умов у цивільному середовищі для досягнення військових цілей шляхом організації та підтримання належного рівня цивільно-військової взаємодії з об’єктами цивільного середовища в районах виконання завдань за призначенням (дислокації) частин та підрозділів Збройних сил України та інших складових сил оборони.
Цивільно-військове співробітництво — це діяльність збройних сил, спрямована на взаємодію з цивільним середовищем з метою створення сприятливих умов для виконання визначених завдань з використанням військових і невійськових сил та засобів.
Підрозділи Цивільно-військового співробітництва займаються допомогою (гуманітарною і психологічною) цивільному населенню на деокупованих територіях, пошуком та поверненням додому загиблих захисників, пошуком зниклих безвісти як військових, так і з числа цивільного населення.
Сьогодні в час повномасштабної війни, ми маємо дбати про своє фізичне та морально-психологічне здоров’я, а одним із вдалих способів це зробити – це заняття спортом, зокрема – бігом. Адже заняття на свіжому повітрі допомагає відновити сили, побороти страх, стрес.
Віримо в Україну! Віримо в Перемогу!

Чат-бот Гаряча лінія