У Звягелі заборонено торгівлю та використання штучних квітів, вінків, кошиків на об’єктах благоустрою (кладовищах, меморіальних комплексах, пам’ятниках)
У Звягелі заборонено торгівлю та використання штучних квітів, вінків, кошиків на об’єктах благоустрою (кладовищах, меморіальних комплексах, пам’ятниках)
Відповідне #рішення прийнято рішенням виконавчим комітету №1048 від 14.02.2024
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Звертаємося та просимо мешканців нашої громади дбати про своє безпечне майбутнє і рекомендуємо не приносити на кладовища штучні пластикові квіти та вінки, а використовувати альтернативу – живі квіти, висаджені в ґрунт, багаторічні трави, сухоцвіти та свічки.
Дякуємо громадськості, яка прийняла участь в опитуванні напередодні прийняття даного рішення.