У Звягельській громаді стартували тренінги з питань ментального здоров’я від PATH USAID

12 Лютого 2024, 15:16

Війна суттєво впливає на психічний стан людей, навіть тих, яким здається, що вони стійко переживають воєнні події та наслідки. Питання надання психологічної допомоги та самодопомоги наразі є вкрай актуальним.

Звягельська громада стала активним учасником Проєкту, що реалізовується міжнародною організацією РАТН (Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я) та проєктом «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Мета проєкту навчання методикам подолання стресу та розширення доступу до послуг з ментального для жителів Звягельської громади. Зокрема, проєкт навчає наших лікарів, які будуть надавати фахову підтримку з ментального здоров’я усім громадянам.
В межах реалізації проєкту менеджерка з впровадження програм з ментального здоров’я й соціального розвитку PATH USAID Наталія Заїка провела з працівниками Звягельської міської ради робочу зустріч у тренінговому форматі для обговорення можливостей покращання ментального здоров’я в умовах війни.
В ході заходу учасники детально розглянули поняття ментального здоров’я, стресу та можливості його подолання й вироблення стресостійкості, обговорили можливості покращення ментального здоров’я в умовах війни, розглянули підходи та техніки до забезпечення психологічної безпеки на робочому місці.
Важливо пам’ятати, що ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це не лише відсутність розладів, а й наявність внутрішніх ресурсів для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе. Особливо в умовах постійних стресів, пов’язаних із війною.

Творимо майбутнє громади разом!

Чат-бот Гаряча лінія