У Звягельській громаді відбулась патріотична акція «Різдвяний вінок для Героя»

24 Грудня 2023, 11:13

Другий рік поспіль за ініціативи заступниці міського голови Наталії Борис у громаді була організована молодіжна патріотична акція “Різдвяний вінок для Героя”.

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту залучило представників Молодіжної ради, студентів медичного коледжу, політехнічного фахового коледжу, вищого професійного училища, старшокласників гімназії №2 до плетення вінків (ялинкових гірлянд), які у п’ятницю, 22 грудня, поклали до Арки пам’яті Героям Небесної Сотні, памʼятника Борцям за волю України та до Меморіалу загиблим захисникам АТО.

Управління освіти і науки організувало виготовлення учнями закладів загальної середньої освіти віночків до світлин загиблих героїв У Сквері Пам’яті.

Така Всеукраїнська акція проводиться у нашій країні ще з 2015 року. Її започаткували учасники Революції Гідності, друзі та родини Героїв Небесної Сотні. Згодом такі акції почали відбуватись по всій країні, щоразу перед новорічними святами.

Різдво – родинне свято. На превеликий жаль, сім’ї загиблих героїв не дочекаються на святу вечерю тих, хто віддав життя за нашу країну. На знак пам’яті, шани та вдячності молодь Звягеля принесла до пам’ятних знаків різдвяні символи, аби нагадати, що у різдвяно-новорічні дні ми не забуваємо, кому завдячуємо за тишу, спокій, віру у Перемогу, можливість бути поруч з рідними.

Не забудьмо у різдвяний вечір згадати у молитві наших Героїв, тих, що спочивають у царстві небесному, і тих, хто відважно, попри втому, холод і постійну небезпеку, захищають нас на фронті.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель
Управління освіти і науки Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія