У Звягельському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою завершили будівництво протирадіаційного укриття

7 Лютого 2024, 16:35

У Звягельському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою нещодавно завершили будівництво сучасного протирадіаційного укриття.

Напередодні введення в експлуатацію цього побудованого «з нуля» об’єкту, результати робіт перевірили начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, міський голова Микола Боровець, начальник Звягельської РВА Іван Туровський, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ющенко, представники військового ліцею та підрядники будівництва.

Нова захисна споруда відповідає усім сучасним вимогам. Вона має  високопродуктивну систему вентиляції, опалення, резервні джерела живлення, медичний пункт, інтернет-зв’язок, шлюзові кімнати, а також обладнана для доступу маломобільних груп населення.

Протирадіаційне укриття розраховане на 200 людей, тож здатне убезпечити під час повітряних тривог усіх ліцеїстів, та працівників закладу. З обласного бюджету на його будівництво було спрямовано 16,7 мільйонів гривень.

Також відвідали сам ліцей, де навчаються хлопці та дівчата, які мріють пов’язати свою долю із захистом України. Протягом останніх років за підтримки обласної військової адміністрації та громади Звягеля вдалося суттєво покращити матеріально-технічну базу ліцею. Вже зараз випускники ліцею навчаються в лавах найкращих військових вишів України, зокрема й в Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова.

Житомирська ОДА

 

Чат-бот Гаряча лінія