У Звягельському ЗДО №6 «Дзвіночок» організували новорічне свято для діток
![У Звягельському ЗДО №6 «Дзвіночок» організували новорічне свято для діток](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/a1174f2a-5204-4f02-afe9-47741e5caf53.jpeg)
Родинам з дітками, які змушені були покинути свої домівки із зони бойових дій, діткам загиблих, поранених та безвісти зниклих воїнів у Звягельському ЗДО №6 «Дзвіночок» організували новорічне свято. Подарували солодощі та цікаву ігрову програму.
Навіть відключення світла не зупинили і не злякали присутніх: казкові герої, дитячі посмішки, гарний настрій,очікування новорічного чуда панували на заході. Дітлахи отримали новорічні подарунки придбані за кошти місцевого бюджету різноманітні іграшки від ГО «Новоград-Волинська міська організація жінок».