Учасники десятиденного ультрамарафону побували у Новограді-Волинському

20 Серпня 2019, 16:07

15 серпня з Ковеля командою «Trekking Team» стартував десятиденний пробіг на відстань 500 км, який закінчиться у Києві 24 серпня, у день найбільшого національного свята – Дня Незалежності України.

Сьогодні, 19 серпня учасники десятиденного ультрамарафону побували у Новограді-Волинському. Приблизно об 11:00 їх зустріли на в’їзді в місто зі сторони м. Рівного заступник начальника управління усправах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лідія Тімофєєва та представники інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради.

Далі учасники ультрамарафону рушили на площу Лесі Українки, де поклали квіти до памятника видатної поетеси. Також учасників пробігу біля пам’ятника Лесі Українки зустріли працівники культури, які ознайомили гостей з історією міста та вручили сувенірну продукцію.

Серед учасників пробігу: майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультрамарафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон у повному бойовому спорядженні.

Маршрут спортсменів пролягає через міста Луцьк, Рівне, Корець, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів, Київ. Кожного дня учасники пробігають від 40 до 60 км., привертаючи увагу до Дня прапора і Дня Незалежності України. У кожному місті до ультрамарафонців приєднуються всі охочі.

23 серпня команда «Trekking Team» завітає в м. Ірпінь до військового шпиталю, щоб провідати й привітати захисників України зі святом та передати подарунки.

Під час пробігу спортсмени проводять зустрічі з молоддю, відвідують історичні пам’ятки, а сам забіг знімають на відео, у тому числі з квадрокоптера, для подальшого створення фільму про ультрабігунів та біговий рух в Україні.

 

Чат-бот Гаряча лінія