Участь у вебінарі, організованому Проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

22 Квітня 2021, 17:48

Заступник міського голови Ірина Гудзь та начальник відділу підтримки громадських ініціатив Юрій Савич прийняли участь у вебінарі, організованому Проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Нагадаємо, що наша громада разом з іншими 31 громадами відібрані на конкурсній основі для участі у Проєкті. Основною його метою є допомога органам місцевого самоврядування у розбудові дієвих інструментів управління енергоспоживанням – системи енергетичного менеджменту, а також пошук механізмів і джерел фінансування заходів з енергозбереження.

У вебінарі прийняв участь перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, який наголосив на важливості впровадження систем енергоменеджменту органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також він повідомив, що передбачається в новому Законі України «Про енергетичну ефективність» (вже прийнятий у першому читанні Верховною Радою України) надання державної підтримки проєктів з енергоефективності лише тим громадам, які впровадили у себе енергетичний менеджмент.

Керівник навчального проєкту Володимир Перегудов спільно з командою експертів розповіли про переваги від участі муніципалітетів у проєкті (розрахований до 2025 року) та подальші кроки у співпраці з громадами.

 

Чат-бот Гаряча лінія