Участь у Всеукраїнському фестивалі “Мандруй Україною”

27 Серпня 2021, 20:30

Туристичний центр Новограда-Волинського взяв участь Всеукраїнському фестивалі “Мандруй Україною”, який відчинив свої двері для всіх відвідувачів та поціновувачів відпочинку та України туристичної.

Це перший фестиваль-ярмарок, який проходив в #Національномумузеїнародноїархітектуритапобуту, що об’єднав всі регіони України в одному місці.

На фестивалі кожен з 24 регіонів України та Автономна Республіка Крим презентували свій туристичний, культурний і гастрономічний потенціал, проводили майстеркласи з традиційних українських ремесел, ділилися цікавинками та навіть трохи хизувалися своїми ТАЛАНТАМИ та туристичними принадами.

Гості фестивалю змогли взяти участь в будь-якому з майстеркласів, придбати сувеніри, локальні продукти, побачити виступи найкращих творчих колективів з українських регіонів.

Ми приділяємо велику увагу розвитку туризму нашого міста, тому, як туристичний потенціал дає нам можливість підвищувати його привабливість.

Пишаючись історичною спадщиною, автентичною культурою та традиціями, демонстрували туристам найколоритніші місця нашої місцевості. Тому, на фестивалі мали можливість не тільки показати свої напрацювання та туристичні магніти, а й обмінятися досвідом та долучитися до туристичної історії інших областей України.

Ми неймовірно раді познайомитися з Україною туристичною, самобутньою, унікальною та талановитою.

 

Туристичний центр

 

Чат-бот Гаряча лінія