Участь у заході від Офісу Ради Європи в Україні

23 Жовтня 2023, 11:05

Заступниця міського голови Наталія Борис та начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрій Савич взяли участь у другому засіданні Керівного комітету, створеного для супроводу та надання рекомендацій щодо стратегічного планування проекту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період» та його подальшої реалізації, а також сприяння синергії та взаємодії між залученими зацікавленими сторонами.

Звягельська міська територіальна громада цьогоріч долучилася до співпраці з Офісом Ради Європи в Україні в рамках проекту «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період».

Наразі триває розробка проекту Стратегії розвитку Звягельської міської територіальної громади до 2028 року із залученням механізмів широкого громадського обговорення та експертної підтримки Ради Європи.

Продовжується робота із реалізації заходів програми підтримки волонтерства. Експерти проекту Ради Європи провели тренінг «Юридична підтримка волонтерів» влітку цього року.

Фахівці проекту допомагають розвивати спроможність громадянського суспільства та громадських організацій Звягельської громади.

На запрошення проекту Ради Європи, заступниця міського голови Ірина Гудзь, представила потенціал Звягельської громади у Таллінні на восьмому Глобальному саміті партнерства «Відкритий Уряд».

Висловлюємо щиру вдячність Дарині Соколовій та експертам проекту Олександру Солонтаю, Юлії Гвоздович, Олегу Дукасу, Ользі Гвоздік, Олексію Коваленку, Олесі Архипській та Лілії Апостоловій за підтримку та супровід ініціатив.

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія