Участь в обласному онлайн-семінарі для вчителів-логопедів ІРЦ

29 Травня 2020, 8:11

28 травня 2020 року вчителі-логопеди КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Вікторія Ридецька та Оксана Степанова взяли участь в онлайн-семінарі «Використання інноваційних методів діагностичного вивчення та корекції мовлення у дітей з особливими освітніми потребами вчителем-логопедом» для вчителів-логопедів інклюзивно-ресурсних центрів Житомирської області, який пройшов в режимі відео-конференції на освітній платформі KlasnaOcinka на базі КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР.

Організатор семінару: обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти КЗ «ЖОІППО» ЖОР. Методист даного центру Вікторія Козир професійно та компетентно поінформувала учасників про організаційні засади діяльності вчителя-логопеда ІРЦ після припинення карантину та відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів. Цікаво та креативно ознайомила з використанням сучасних методів діагностичного вивчення та корекції мовлення у дітей з особливими освітніми потребами вчителем-логопедом.

Кращим досвідом своєї роботи поділилась вчитель-логопед Новоград-Волинського міського ІРЦ Вікторія Ридецька. Онлайн-виступ фахівця супроводжувався презентаційним матеріалом. Також перед учасниками онлайн-семінару запрезентували фахову майстерність вчителі-логопеди Житомирського районного ІРЦ, третього ІРЦ м. Житомира та ІРЦ м. Любар.

Учасники онлайн-семінару отримали професійну та корисну інформацію для використання у подальшій роботі вчителів-логопедів ІРЦ в новому форматі карантинних заходів.

Актуальність розгляду зазначеного питання пов’язане з тим, що кількість дітей, які мають потребу в корекційному навчанні та вихованні невпинно зростає. Дітей, які потребують корекції психофізичного розвитку в Україні понад 1 млн. Це становить 12,2 % від загальної кількості дітей у країні. У понад 80% дітей, які йдуть до школи, наявні відхилення у стані здоров’я: 10% з них мають мовленнєві вади. Рівня шкільної зрілості у шестирічному віці досягають від 17% до 50 % дітей.

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»
Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія