Участь в онлайн-семінарі для вчителів-дефектологів ІРЦ

21 Травня 2020, 14:43

20 травня 2020 року вчитель-дефектолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Олена Монжиєвська взяла участь в обласному он-лайн семінарі для вчителів-дефектологів ІРЦ, який пройшов в режимі відеоконференції на освітній платформі KlasnaOcinka. на базі  КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР.

Організатор семінару – методист регіонального центру підтримки інклюзивної освіти Олена Губар, професійно та компетентно поінформувала учасників про організаційні засади діяльності вчителя-дефектолога ІРЦ після припинення карантину та відновлення роботи інклюзивно-ресурсниих центрів.

Досвідом роботи поділились вчителі-дефектологи третього інклюзивно-ресурсного центру м. Житомира та ІРЦ м. Любар. На жаль, виниклі технічні проблеми завадили поділитися досвідом роботи вчителю-дефектологу вищої категорії Новоград-Волинського ІРЦ Олені Монжиєвській. Сподіваємось, на наступному онлайн-семінарі ніщо не завадить презентувати неоціненний досвід фахівцю нашого ІРЦ.

Корисно та ефективно проведений час розвив професійну компетентність і налаштував на роботу в новому форматі вчителів-дефектологів ІРЦ Житомирської області.

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія