Участь в проєкті «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей»

27 Квітня 2021, 12:05

Новоград-Волинська міська територіальна громада обрана комісією Міжнародної організації з міграції (далі – МОМ) до наступного етапу відбору конкурсу в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», який фінансується Європейським Союзом.

У минулому місяці ініціативною групою подано від громади для участі у зазначеному конкурсі проєкт «Створення соціального простору для учасників АТО та інших вразливих категорій громадян у місті Новоград-Волинський». Ним передбачено створення соціального простору для ветеранів АТО, членів їх сімей та інших категорій громадян, що потребують соціального захисту. Він працюватиме на базі Центральної бібліотеки, що розташована у будівлі Палацу культури ім. Лесі Українки. Простір сприятиме соціальній згуртованості не лише між учасниками АТО, але й з іншими категоріями населення, що можуть користуватися його послугами, слугуватиме місцем проведення заходів щодо соціально-психологічної реабілітації, дозвілля, культурної освіти та навчання. Також на базі простору будуть надаватися консультативні послуги щодо можливостей державних та місцевих програм соціального захисту населення, працевлаштування та правової освіти. Організацією цих заходів будуть займатися структурні підрозділи міської ради у співпраці з ветеранськими та іншими громадськими організаціями.

26 квітня відбулася онлайн-зустріч щодо впровадження зазначеного проєкту ініціативної групи громади з представниками Міжнародної організації з міграції Ольгою Єршовою та Ксенією Леонтюк. Заступник міського голови Ірина Гудзь запевнила присутніх у зацікавленості керівництва громади у наданні всебічної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, підтримці розвитку ветеранського руху.

Начальник управління культури та туризму Олександр Широкопояс та начальник відділу підтримки громадських ініціатив Юрій Савич представили концепцію функціонування соціального простору.

Присутні учасники АТО висловили свою підтримку у реалізації даного проєкту та побажання щодо діяльності соціального простору. Також члени ініціативної групи відповіли на питання представників МОМ щодо проєкту та обговорили подальші кроки щодо співпраці у його реалізації.

 

Чат-бот Гаряча лінія