Учні НВК провели акцію «Новорічні подарунки нашим захисникам»
![Учні НВК провели акцію «Новорічні подарунки нашим захисникам»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr531kbumv81mig1lc1kfn1d7r9c.jpg)
Гімназисти вміють і люблять робити подарунки. Ось і напередодні новорічних свят, учні НВК оголосили акцію «Новорічні подарунки нашим захисникам».
Прапори-обереги, теплі речі, рукавиці, шапки, шкарпетки, іграшки, солодощі та чай були зібрані і передані волонтерам Ігорю та Тетяні, щоб все це до нового року потрапило за призначенням. Щиро дякуємо вам, шановні волонтери, за співпрацю і таку важливу справу, яку ви робите задля підтримки наших захисників.
Також гімназисти знову збирали пластикові кришечки для виготовлення протезів пораненим бійцям АТО. цього розу їх було зібрано 2 мішки. Найбільш активними учасниками акції стали учні 5-В класу.
В.В. Ломова
Заступник директора НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня»