Умови направлення пацієнта на консультацію лікарем загальної практики сімейної медицини на другий рівень (в Новоград-Волинському міськрай ТМО) в плановому порядку

21 Грудня 2016, 11:40

Шановні мешканці міста!В процесі реформування галузі охорони здоров’я в лікувальних закладах міста запроваджено сервіс – «Електронна реєстратура». На даному етапі впровадження мешканці міста, які мають доступ до інтернету уже можуть самостійно записатися на прийом он-лайн до сімейного лікаря, а також отримати на свій мобільний телефон смс – підтвердження «електронний талон» на прийом. Одночасно залишається можливість класичного запису на прийом через реєстратуру сімейної амбулаторії до свого сімейного лікаря.

За необхідності отримання консультації лікаря спеціаліста в плановому порядку, пацієнт зобов’язаний звернутися до свого сімейного лікаря на прийом. Сімейний лікар проведе клінічний огляд пацієнта, певні скринінгові дослідження, лікування згідно локальних клінічних протоколів і у разі потреби скерує (дасть направлення) на консультацію до відповідного спеціаліста. В направленні повинно бути вказано попередній діагноз, результати проведення обстеження, лікування та мета консультації.

Одночасно з направленням сімейний лікар користуючись «електронною реєстратурою» вручить пацієнтові «електронний талон» на прийом до спеціаліста на певний день і час згідно графіка його роботи.

Лікарі спеціалісти дадуть на руки пацієнтові консультативний висновок з певними рекомендаціями для сімейного лікаря і пацієнта.

Впродовж удосконалення організації порядку прийому пацієнтів лікарями мешканці міста постійно будуть проінформовані щодо певних змін в роботі лікувальних закладів і лікарів через стенди, інформації газети, телебачення, інтернет і особисто сімейними лікарями та середнім медичним персоналом.
 

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги

міста Новограда-Волинського»

 

Чат-бот Гаряча лінія