Урочиста посвята в ліцеїсти

22 Вересня 2020, 19:08

22 вересня у Новоград-Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди посвяти в ліцеїсти. Розташувався навчальний заклад у приміщенні тепер уже колишньої школи-інтернату, що на вул. Шевченка, 72.

На захід завітали заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук, голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, заступниця голови Житомирської обласної державної адміністрації Віра Рогова, керуючий справами виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Дмитро Ружицький, т.в.о. начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Тамара Гончарук та інші запрошені гості, яких зустрічали працівники ліцею, ліцеїсти, їх батьки на чолі з директором Віктором Онищуком.

Ліцеїсти склали присягу та отримали посвідчення. Також було підписано п’ятисторонній меморандум про співпрацю між Житомирською ОДА, Житомирською обласною радою, Житомирським військовим інститутом імені С.П. Корольова, 30-ю окремою механізованою бригадою імені князя Костянтина Острозького та Новоград-Волинським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради.

На території закладу було організовано та проведено заходи національно-патріотичного спрямування: майстер-класи з фехтування на шаблях, з вправного володіння батогом, презентація концепції «Скаутського руху Житомирщини», покази елементів бойових армійських систем, безпілотних авіаційних комплексів, радіомоніторингу Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, демонстрація військової техніки та зброї тощо.

Довідково:

2 вересня 2020 року відбулося відкриття новоствореного навчального закладу, за парти якого сіли 104 учні, з них – 27 дівчат. 30 % ліцеїстів – це жителі міста, решта – з інших населених пунктів Житомирської області. Сформовано чотири взводи (три взводи, де навчаються десятикласники та один випускний взвод), в яких по три відділення.

Ліцеїсти забезпечуються безкоштовним проживанням у гуртожитку (3 та 4 поверхи по 7-10 осіб у просторих кімнатах), харчуванням та речовим майном.

У закладі функціонують спортивні секції та вокальний гурт. Для цього є спортивна та тренажерна зали, а також кімната для єдиноборств. Крім того, облаштовано електронний та стрілецький тири і тенісний зал.

Ліцеїстам створено всі необхідні умови для отримання сучасної, доступної та якісної освіти. Головна мета педагогічного колективу – дати ліцеїстам фундаментальну підготовку, яка сприятиме вступу випускників у вищі військові навчальні заклади.

Випускники ліцею одержать атестат про повну загальну середню освіту та нагрудний знак за зразком, затвердженим Міністерством оборони України.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія