Урочисте відкриття військово-патріотичного вишколу для молоді міста

27 Вересня 2019, 16:30

Протягом двох днів на базі військової частини А3814 для молоді Новограда-Волинського проходить військово-патріотичний вишкіл. 36 юнаків та дівчат, студентів вищих навчальних закладів Новограда-Волинського, вирішили випробувати себе у польових умовах, адже вони мріють про військову службу у Збройних Силах України або ж загартувати дух.

27 вересня 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко у супроводі начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби привітала учасників військо-патріотичного вишколу з початком роботи. Звертаючись до учасників заходу, Оксана Василівна зазначила: «Протягом цих двох днів для вас підготовлена насичена програма. Ви отримаєте  нові корисні знання, уміння та навички. Здобутий досвід неодноразово буде використаний вами в подальшому.»

В.о. міського голови Оксана Гвозденко наголосила на тому, що військово-патріотичне виховання є одним із важливих напрямів роботи міської влади. Виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради постійно проводяться заходи з патріотичного виховання молоді, зокрема і військового спрямування. Окрема подяка командуванню військової частини А3814, яка сприяє у таких ініціативах.

Між тим, в рамках військо-патріотичного вишколу учасників було поділено на рої і курені та заселено в облаштовані намети, адже гра передбачає ночівлю. Два дні молодь навчатимуть навичкам орієнтування на місцевості, тактичній медицині, тактичній підготовці. Буде проведено інструктаж з користування АК (розбірка, збірка, стрільба холостими набоями), ознайомлення з ОЗК, інженерною підготовкою та проходженням мінного поля. Цікавою та насиченою буде вечірня програма: вечеря поруч з багаттям, гуртівки та лекції.

Як повідомив куратор військо-патріотичного вишколу директор міського молодіжного центру Володимир Ліберда, на другий день учасників чекає алярм, бойове шикування, ранкова руханка та гра в пейнтбол. По завершенню вишколу, учасники будуть нагороджені пам’ятними подарунками від управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія