Урочисте вручення стипендій міського голови

24 Жовтня 2017, 21:08

24 жовтня 2017 року в конференц-залі Молодіжного центру відбулося урочисте вручення стипендій міського голови. Почесне право вручити дипломи кращим представникам підростаючого покоління, отримали заступник міського голови Гвозденко О.В. та начальник управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В., які разом із завідувачем інформаційно-методичним центром Філанчук С.В., привітали стипендіатів та їх педагогів.

Зокрема, заступник міського голови Гвозденко О.В. зазначила, що за ініціативи міського голови та підтримки депутатським корпусом, вже другий рік поспіль кращим учням загальноосвітніх навчальних закладів та закладів позашкільної освіти виплачується стипендія міського голови. Є відповідне «Положення про стипендію міського голови» згідно якого обдаровані учні Новограда-Волинського отримають протягом навчального року грошове заохочення. Цього року стипендіати будуть отримувати щомісяця по 300 грн. Між тим, начальник управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. розповіла наскільки складно було обрати серед близько 6 500 учнів міста найдостойніших. Так, працювала спеціальна експертна комісія, що й обрала 10 найкращих учнів в трьох номінаціях: «За досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності», «За досягнення в галузі спорту» та «За досягнення в галузі культури та мистецтв». Під час визначення стипендіатів враховувалися перемоги на обласному, державному та Всеукраїнському рівнях. Отож, цього навчальному року стипендіатами міського голови стали:

–          Номінація «За досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності»:   

1.    Вінський Владислав Віталійович, учень 11 кл. НВК «Гімназія ім. Лесі Українки – школа І ступеня»;

2.    Максимович Едуард Володимирович, учень 9 кл. ЗОШ №6;

3.    Бірюченко Олексій Вікторович, учень 11 кл. ЗОШ  №7;

4.    Шмідт Анатолій Євгенович, учень 11 кл. ЗОШ №7;

5.    Сорока Олександра Миколаївна, учениця 11 кл. ЗОШ №10;

6.    Нюкало Юлія Ігорівна, учениця 10 кл. колегіуму.

–           Номінація «За досягнення в галузі спорту»:

1.    Мосійчук Юрій Олександрович, учень 10 кл. ЗОШ №3;

2.    Бессальнова Олеся Ігорівна, учениця 11 кл. ЗОШ №9.

–          Номінація «За досягнення в галузі культури та мистецтв»:

1.    Возняк Анастасія Павлівна, вихованка ПДМ, учениця 9 кл. ЗОШ №3;

2.    Шамшур Вікторія Ігорівна, вихованка ПДМ, учениця 7 кл. ЗОШ №10.

Кожен зі стипендіатів розповів про свої досягнення та мрії, а також подякував своїм батькам, педагогам та міській владі, які створили для них сприятливі умови для розвитку їх талантів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія