Урочисте закриття чемпіонату з тенісу настільного на першість Оперативного командування «Північ» до Дня Захисника України

11 Жовтня 2019, 15:45

Новоград-Волинський протягом трьох днів став ареною проведення чемпіонату з тенісу настільного на першість Оперативного командування «Північ» до Дня Захисника України. Організатором змагань виступили міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та 12 окремий полк оперативного забезпечення.

11 жовтня 2019 року у спортивній залі ЗОШ № 7 відбулось урочисте закриття чемпіонату з тенісу настільного у якому взяло участь 10 команд військовослужбовців (в/ч 1232 з м. Біла Церква, в/ч 1586 та в/ч1262 з м. Гуйва, в/ч 2622, в/ч 2995 та в/ч 1624 з м. Чернігів, в/ч 2076, в/ч А 2925, в/ч А 3814 та в/ч А 0409 зм. Новоград-Волинський).

Вітали учасників із завершенням змагань начальник  управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, директор ЗОШ №7 Віктор Овдіюк,  директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лідія Тимофєєва,  та т.в.о. начальника фізичної підготовки та спорту Оперативного командування «Північ» майор Дмитро Артеменко.

В результаті боротьби за першість, місця розподілилися наступним чином. Третє командне місце посіла команда військової частини А 3814 (м. Новоград-Волинський). У фінальному поєдинку друге командне місце виборола команда військової частини А 1624 (м. Чернігів). Перше командне місце здобула команда військової частини А 2925 (м. Новоград-Волинський).

Переможців нагороджено грамотами, медалями та кубками від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.