Урочисті проводи призовників на строкову військову службу

11 Червня 2020, 13:26

11 червня у приміщенні Новоград-Волинського об’єднаного військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників весняного призову на строкову військову службу.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України від 23 березня 2020 року №103/2020 весняний військовий призов було відтерміновано у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Відтак, виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради на своєму засіданні 10 червня також погодив перенесення термінів його організації.

Як зазначив військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Канюка, цьогоріч весняний призов проходить у червні і липні та стосується придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі віком від 18 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Привітали юнаків з цією подією у їхньому житті керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та заступник голови районної державної адміністрації Михайло Остапчук, які побажали їм успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, терпіння, витримки та вірності військовій присязі. Призовники отримали від міської та районної влади сувеніри на згадку.

Попередньо, їх відправлення на службу до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України розпочнеться з 23 червня.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія