Урочисто вітали військовослужбовців 30-ї ОМБр ім. князя Костянтина Острозького з нагоди прибуття із зони Операції об’єднаних сил

19 Вересня 2019, 16:07

19 вересня 2019 року у Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди прибуття із зони Операції об’єднаних сил 30-ї окремої механізованої  бригади імені князя Костянтина Острозького.

Військовослужбовці протягом 8 місяців з честю і гідністю виконували поставлені бойові завдання на сході України та повернулися в пункт постійної дислокації на відпочинок.

Разом з рідними та близькими Героїв вітали в.о. міського голови Оксана Гвозденко, секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, а також голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, влада району, військове керівництво, священнослужителі, представники громадських організацій, громада Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Урочиста зустріч розпочалася із вшанування пам’яті загиблих воїнів покладанням квітів до Меморіалу загиблим учасникам АТО, хвилиною мовчання та спільною із духовенством молитвою за загиблими і мир в Україні.

Затим військовослужбовці урочистою ходою пройшли маршем до військової частини, де відбулися урочистості.

Зокрема, привітала з успішним виконанням бойових завдань військовослужбовців в.о. міського голови Оксана Гвозденко: «Вітаю вас – наших сильних, хоробрих і мужніх воїнів – з поверненням на рідну землю із зони Операції об’єднаних сил. Під час виконання бойових завдань ви щомиті ризикуєте своїм життям, з честю та гідністю захищаєте цілісність нашої держави. Ми високо цінуємо ваш щоденний подвиг та щиро пишаємося вашою мужністю. Молимося за те, щоб ви поверталися живими і з перемогою. Сьогодні вся новоград-волинська громада низько вклоняється вашим  батькам, які виховали вас справжніми Героями українського народу. Нехай буде мирне небо над українською землею, а у кожній домівці панує добробут і родинна злагода. Слава Україні!»

Відтак, Оксана Василівна вручила привітальний лист Івану Гаразу – командиру 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. А також відзначила бійців військової частини Почесними грамотами міської ради з грошовою винагородою за досягнуті успіхи у бойовій підготовці та сумлінне виконання своїх службових  обов’язків.

У свою чергу, в.о. міського голови Оксана Гвозденко була нагороджена нагрудним знаком 30-ї ОМБр ім. князя Костянтина Острозького.

Також під час урочистої частини під звуки військового духового оркестру військовослужбовці отримали нові звання, нагрудні знаки, подяки, грамоти та багато слів вдячності за службу та хоробрість.

На завершення заходу на території штабу військової частини було відкрито меморіальну дошку князю Костянтину Острозькому, ім’я якого 30-та окрема механізована бригада носить з 2018 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія