Урочистості з нагоди 50-річчя Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму

11 Жовтня 2019, 15:38

 

11 жовтня 2019 року в міському Палаці культури ім. Лесі Українки керівництво міста, студенти та викладачі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відвідали урочистості з нагоди 50-річчя навчального закладу, де для них відбулася святкова програма. На початку заходу присутні переглянули фільм про технікум «50 років успіху».

З головної сцени Новограда-Волинського лунали виключно слова вітань, схвалень і подяк. Озвучили ім’я тих, які здійснили найбільш вагомий внесок у навчальний процес, зміцнення матеріально-технічної бази технікуму, а також тих, хто став невід’ємною частиною всіх святково-розважальних заходів в місті. Кращим з кращих були вручені відзнаки: Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти та Подяки Житомирської обласної державної адміністрації. Окремі слова подяки цього дня звучали на адресу ветеранів педагогічної праці: Киянець Л.К., Шрамченко В.Й., Середюк В.С., Неук Н.І., Кухарський І.М., Туровець В.М., Пекарський Б.Г.

У своєму вітальному слові в.о. міського голови Оксана Гвозденко зазначила, що заклад не лише надає якісну освіту, але й формує у студентів активну громадянську позицію. З нагоди ювілею вищого навчального закладу Оксана Василівна презентувала технікуму від міської влади сертифікат на 200 тис. грн. В свою чергу директор Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму Алла Петрошук подякувала міській владі за підтримку та плідну співпрацю, а також вручила в.о. міського голови Оксані Гвозденко Подяку НВПЕТ.

Тим часом, за сумлінну плідну працю, значні успіхи у професійній діяльності та з нагоди святкування 50-річчя від Дня заснування Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму Оксана Василівна нагородила Почесною грамотою Новоград-Волинської міської ради: Людмилу Мартинюк (викладача інформатики та комп’ютерної техніки), Ганну Борисюк (методиста технікуму, викладача математики) та Василя Любчака (викладача фізики).

Також оголошено Подяку міського голови:

– Ірині Захарчук, викладачу економічних дисциплін, голові циклової комісії обліково-економічних дисциплін;

– Євгенії Пеньковій, лаборанту, голові профспілкової організації;

– Андрію Полякову, викладачу історії;

– Валентині Селезньовій, викладачу української мови та літератури;

– Вадиму Сімчуку, викладачу електротехнічних дисциплін;

– Наталії Скибі, лаборанту;

– Олександру Фютаку, викладачу загально-технічних дисциплін, голові циклової комісії загально-технічних дисциплін.

З ювілеєм вищий навчальний заклад привітали директор НВПЕТ Алла Петрошук, директор міського Молодіжного центру Володимир Ліберда, представники Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, представники університетів, що співпрацюють з технікумом, а також представники Житомирської ОДА і Новоград-Волинської районної влади.

Довідково: За 50 років  існування технікум випустив близько восьми  тисяч спеціалістів, які зараз працюють в різних куточках України та закордоном.

Своїми знаннями зі студентами діляться 58 викладачів, серед яких близько 70%  з вищою кваліфікаційною категорією; 15%  мають звання «викладач-методист»; 18%  звання «старший викладач».

Особлива гордість технікуму – навчально-виробнича база, а саме – майстерні. У двоповерховій споруді на першому поверсі розміщено виробничо-навчальний цех, де встановлено понад 40 верстатів. В майстернях студенти проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики. Потужності майстерень дозволяють приймати замовлення від інших підприємств і працювати з ними у кооперації в основному виробництві.

Технікум має один з найкращих в області спортивний комплекс. Він єдиний з вищих навчальних закладів області має власний басейн, сауну сухого жару, тренажерний та тенісний зали. Спортивний зал  є найбільшим у місті за розміром, що дозволяє проводити змагання найвищого рівня практично з усіх ігрових видів спорту. Також на території технікуму облаштовано спортивний майданчик з комплексом тренажерів.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія