Урок доброти «Я мрію Людиною стати»

21 Квітня 2016, 1:09

юдське життя… Неповторне і звичне, радісне і сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед і гірке, як полин. Але яке б воно не було, його треба прожити з гідністю, пройти всі перешкоди й залишитися Людиною.

«Я мрію Людиною стати», – під такою назвою в бібліотеці-філії №3 з учнями 10 класу ЗОШ №10 пройшов урок доброти. На масовий захід ми запросили психолога з Новоград-Волинського відділу кримінально-виконавчої інспекції Плохотюк Людмилу Володимирівну. У своїй розповіді вона запросила присутніх до роздумів про найвищу цінність – життя: своє, чуже, життя на всі віки – і в минулому, і в теперішньому, і в майбутньому. Сьогодні наше суспільство заражене вірусом егоїзму, зла і жорстокості. Нині великий вплив на формування моральних якостей підлітків має преса і телебачення. Багато фільмів пропагують жорстокість, насильство, злобу, ненависть. Потрібно дарувати людям добро, радість, кохання та ніколи не чекати віддачі, адже все повернеться в стократ.

На завершення учні переглянули відеофільм «Моральні цінності людини», ознайомились з книжковою виставкою «Життя людини – найвища цінність».

Бібліотека-філія №3

 

Чат-бот Гаряча лінія